راهنمای استفاده از Open vpn در اندروید

1. اپ OpenVPN رو از لینک زیر دانلود و نصب کنید.

دانلود Open vpn از Google Play

دانلود Open vpn با لینک مستقیم


2. در سرویس OpenVPN آدرس سرورها بصورت فایلهای  TCP و UDP هستش. فایل های سرور OpenVPN در پنل کاربری شما در قسمت “فایل ها”قرار دارند. فایل های سرور رو از پنل کاربری دانلود و در گوشی ذخیره کنید.

ورود به پنل کاربری


3. اپ OpenVPN رو باز کنید و روی تب FILE کلیک کنید. به مسیری که فایل های سرور رو دانلود کردید برید، سرور مورد نظرتون رو انتخاب کنید و روی گزینه IMPORT کلیک کنید تا سرور به اپ OpenVPN اضافه بشه. توصیه میشه چندتا از فایل های سرور رو اضافه کنید تا با هر کشوری که مایل بودید متصل بشید.

راهنمای استفاده از Openvpn در اندروید - 1


4. یوزرنیم و پسورد اکانت رو وارد کنید، تیک گزینه Save Password رو بزنید و در نتها روی ADD کلیک کنید.

راهنمای استفاده از Openvpn در اندروید - 2


5. سوییچ اتصال رو روشن کنید و چند لحظه صبر کنید تا متصل بشید.

راهنمای استفاده از Openvpn در اندروید - 3


6. برای قطع اتصال کافیه سوییچ رو خاموش کنید.

راهنمای استفاده از Openvpn در اندروید - 4

سرورهای UDP

USA

Netherlands

Canada

Germany

Russia

Turkey

France

سرورهای TCP

USA

Netherlands

Canada

Germany

Russia

Turkey

France

با سلام خدمت کاربران گرامی

همانطور که مطلع هستید از روز چهارشنبه دسترسی اینترنت بین الملل قطع شد و فقط در ساعات خاصی این دسترسی وجود دارد. از طرفی به دلیل محدودیت های اعمال شده در اینترنت طی چند روز گذشته، در بعضی از ISP ها بعضی از پروتکل های VPN مسدود شده اند.

در صورتی که مشکل اتصال دارید پیشنهاد میکنیم از اپلیکیشن اختصاصی Last VPN استفاده کنید. این اپ دارای تمام پروتکل ها است. توصیه می‌شود تمامی سرویس‌ها را امتحان کنید تا بتوانید بهترین سرویس را متناسب با اینترنت خود انتخاب کنید. این اپ برای اندروید و ویندوز موجود بوده و از پنل کاربری قابل دریافت است. کاربران آیفون هم میتوانند از اپ Cisco استفاده کننید. آموزش تمام سرویس ها در قسمت راهنمای استفاده سایت قرار دارد.

ورود به پنل کاربری

قابل توجه کاربران iOS

لطفا با توجه به محدودیت های سرویس های L2TP , IKEv2 , IPSec و فیلتر شدن اپ استور حتما قبل از خرید، از امکان نصب اپ روی آیفون خود مطمئن بشید. به کاربران آیفون توصیه می شود سرویس شش ماهه را که دارای سرورهای ویژه هست را تهیه بفرمایند.
آموزش Cisco برای iOS