راهنمای استفاده از Open vpn در iOS

1. اپ OpenVPN رو  از لینک زیر دانلود و نصب کنید.

دانلود Open VPN از Apple Store2. در سرویس OpenVPN آدرس سرورها بصورت فایلهای TCP و UDP هستش. فایل های سرور OpenVPN در پنل کاربری شما در قسمت “لیست سرورها” بصورت فایل Zip قرار دارند. برای دانلود، لینک دانلود فایل رو کپی کنید و در یک تب جدید در مرورگر قرار بدید. بعد از دانلود و باز کردن فایل Zip روی فایل سرور مورد نظر تپ کنید.

ورود به پنل کاربری

راهنمای استفاده از Open vpn در آیفون - 13. روی آیکون Import در قسمت بالای صفحه بزنید.

راهنمای استفاده از Open vpn در آیفون - 24. از لیست اپلیکیشن ها، اپ OpenVPN رو انتخاب کنید.

راهنمای استفاده از Open vpn در آیفون - 35. روی گزینه Add تپ کنید تا سرور به اپ اضافه بشه.

راهنمای استفاده از Open vpn در آیفون - 46. یوزرنیم اکانت خریداری شده رو وارد کنید. تیک گزینه Save Password رو بزنید و پسورد اکانت رو وارد کنید. و در انتها روی گزینه Add در بالای صفحه بزنید.

راهنمای استفاده از Open vpn در آیفون - 57. برای بار اول اپلیکیشن نیاز به دسترسی برای ساخت کانکشن VPN دارد.  گزینه Allow رو انتخاب کنید.

راهنمای استفاده از Open vpn در آیفون - 68. برای اتصال سوییچ اتصال رو روشن کنید. بعد از چند لحضه وصل میشید و رنگ سوییچ سبز میشه.

راهنمای استفاده از Open vpn در آیفون - 79. برای قطع اتصال، سوییچ اتصال را روی حالت خاموش قرار بدید.

راهنمای استفاده از Open vpn در آیفون - 8

سرورهای UDP

USA

Netherlands

Canada

Germany

Russia

Turkey

France

سرورهای TCP

USA

Netherlands

Canada

Germany

Russia

Turkey

France

با سلام خدمت کاربران گرامی

همانطور که مطلع هستید از روز چهارشنبه دسترسی اینترنت بین الملل قطع شد و فقط در ساعات خاصی این دسترسی وجود دارد. از طرفی به دلیل محدودیت های اعمال شده در اینترنت طی چند روز گذشته، در بعضی از ISP ها بعضی از پروتکل های VPN مسدود شده اند.

در صورتی که مشکل اتصال دارید پیشنهاد میکنیم از اپلیکیشن اختصاصی Last VPN استفاده کنید. این اپ دارای تمام پروتکل ها است. توصیه می‌شود تمامی سرویس‌ها را امتحان کنید تا بتوانید بهترین سرویس را متناسب با اینترنت خود انتخاب کنید. این اپ برای اندروید و ویندوز موجود بوده و از پنل کاربری قابل دریافت است. کاربران آیفون هم میتوانند از اپ Cisco استفاده کننید. آموزش تمام سرویس ها در قسمت راهنمای استفاده سایت قرار دارد.

ورود به پنل کاربری

قابل توجه کاربران iOS

لطفا با توجه به محدودیت های سرویس های L2TP , IKEv2 , IPSec و فیلتر شدن اپ استور حتما قبل از خرید، از امکان نصب اپ روی آیفون خود مطمئن بشید. به کاربران آیفون توصیه می شود سرویس شش ماهه را که دارای سرورهای ویژه هست را تهیه بفرمایند.
آموزش Cisco برای iOS