راهنمای استفاده از کانکشن هوشمند ویندوز

1. کانکشن هوشمند ویندوز (Last VPN) دارای قابلیت های فوق العاده از جمله 12 سرویس VPN، سرورهای متنوع، آی پی ثابت، قابلیت Kill Switch، سهولت استفاده و … می باشد.

برای دانلود، پس از خرید اکانت با یوزرنیم و پسورد اکانت خریداری شده وارد پنل کاربری بشید. به قسمت فایل ها برید و برنامه Last VPN رو دانلود و نصب کنید. پس از نصب، نرم افزار رو اجرا کنید و با وارد کردن یوزرنیم و پسورد اکانت خریداری شده، وارد برنامه بشید.

ورود به پنل کاربری2. برای تغییر پروتکل، روی گزینه Change کلیک کنید.

راهنمای استفاده از LasVPN در ویندوز - 13. از لیست باز شده یکی از پروتکل ها را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که ممکن است بعضی از پروتکل ها با اینترنت شما سازگار نباشند. بنابراین درصورت مشکل در اتصال، پروتکل های دیگر را امتحان کنید.

راهنمای استفاده از LasVPN در ویندوز - 24. کشور مورد نظر را از سمت چپ انتخاب کنید و برای اتصال روی Connect کلیک کنید.

راهنمای استفاده از LasVPN در ویندوز - 35. نرم افزار Last VPN داری قابلیت Kill Switch می باشد. این ویژگی در صورت قطع شدن VPN، اینترنت شما را قطع می کنید تا مانع از شناسایی آی پی شما شود. این قابلیت مخصوصا برای صرافی های ارز دیجیتال مانند بایننس بسیار مفید و کاربردی است. برای فعال کردن Kill Switch روی آیکون منو کلیک کنید  و وارد Settings شوید.

راهنمای استفاده از LasVPN در ویندوز - 46. در این قسمت قابلیت Internet Kill Switch رو فعال کنید.

راهنمای استفاده از LasVPN در ویندوز - 5

USA

usd.goadd.net

Canada

cad.goadd.net

Netherlands

nld.goadd.net

Germany

ded.goadd.net

UK

ukd.goadd.net

Russia

rud.goadd.net

France

frd.goadd.net
با سلام خدمت کاربران گرامی

همانطور که مطلع هستید از روز چهارشنبه دسترسی اینترنت بین الملل قطع شد و فقط در ساعات خاصی این دسترسی وجود دارد. از طرفی به دلیل محدودیت های اعمال شده در اینترنت طی چند روز گذشته، در بعضی از ISP ها بعضی از پروتکل های VPN مسدود شده اند.

در صورتی که مشکل اتصال دارید پیشنهاد میکنیم از اپلیکیشن اختصاصی Last VPN استفاده کنید. این اپ دارای تمام پروتکل ها است. توصیه می‌شود تمامی سرویس‌ها را امتحان کنید تا بتوانید بهترین سرویس را متناسب با اینترنت خود انتخاب کنید. این اپ برای اندروید و ویندوز موجود بوده و از پنل کاربری قابل دریافت است. کاربران آیفون هم میتوانند از اپ Cisco استفاده کننید. آموزش تمام سرویس ها در قسمت راهنمای استفاده سایت قرار دارد.

ورود به پنل کاربری

قابل توجه کاربران iOS

لطفا با توجه به محدودیت های سرویس های L2TP , IKEv2 , IPSec و فیلتر شدن اپ استور حتما قبل از خرید، از امکان نصب اپ روی آیفون خود مطمئن بشید. به کاربران آیفون توصیه می شود سرویس شش ماهه را که دارای سرورهای ویژه هست را تهیه بفرمایند.
آموزش Cisco برای iOS