راهنمای استفاده از Cisco vpn در ویندوز

1. نرم افزار Cisco AnyConnect رو از لینک زیر دانلود و نصب کنید.

دانلود Cisco AnyConnect2. نرم افزار رو اجرا کنید و در قسمت Server، یکی از سرورهای Cisco VPN رو وارد کنید. لیست سرورهای Cisco VPN در پنل کاربری شما قرار دارد. برای اتصال، روی دکمه Connect کلیک کنید.

ورود به پنل کاربری

راهنمای استفاده از Cisco vpn در ویندوز - 13. یوزرنیم اکانت خودتون رو وارد کنید و روی Ok کلیک کنید.

راهنمای استفاده از Cisco vpn در ویندوز - 24. پسورد اکانت خودتون رو وارد کنید و روی Ok کلیک کنید. بعد از چند لحظه با موفقیت وصل خواهید شد.

راهنمای استفاده از Cisco vpn در ویندوز - 35. برای قطع اتصال روی Disconnect کلیک کنید.

راهنمای استفاده از Cisco vpn در ویندوز - 4

USA

us-c.goadd.net

Canada

ca-c.goadd.net

Netherlands

nl-c.goadd.net

UK

uk-c.goadd.net

Russia

ru-c.goadd.net

Turkey

tr-c.goadd.net

France

fr-k.goadd.net
با سلام خدمت کاربران گرامی

همانطور که مطلع هستید از روز چهارشنبه دسترسی اینترنت بین الملل قطع شد و فقط در ساعات خاصی این دسترسی وجود دارد. از طرفی به دلیل محدودیت های اعمال شده در اینترنت طی چند روز گذشته، در بعضی از ISP ها بعضی از پروتکل های VPN مسدود شده اند.

در صورتی که مشکل اتصال دارید پیشنهاد میکنیم از اپلیکیشن اختصاصی Last VPN استفاده کنید. این اپ دارای تمام پروتکل ها است. توصیه می‌شود تمامی سرویس‌ها را امتحان کنید تا بتوانید بهترین سرویس را متناسب با اینترنت خود انتخاب کنید. این اپ برای اندروید و ویندوز موجود بوده و از پنل کاربری قابل دریافت است. کاربران آیفون هم میتوانند از اپ Cisco استفاده کننید. آموزش تمام سرویس ها در قسمت راهنمای استفاده سایت قرار دارد.

ورود به پنل کاربری

قابل توجه کاربران iOS

لطفا با توجه به محدودیت های سرویس های L2TP , IKEv2 , IPSec و فیلتر شدن اپ استور حتما قبل از خرید، از امکان نصب اپ روی آیفون خود مطمئن بشید. به کاربران آیفون توصیه می شود سرویس شش ماهه را که دارای سرورهای ویژه هست را تهیه بفرمایند.
آموزش Cisco برای iOS