راهنمای استفاده از Kerio vpn در ویندوز

1. نرم افزار Kerio VPN رو از لینک زیر دانلود و نصب کنید دانلود و نصب کنید.

دانلود Kerio vpn (64bit)

دانلود Kerio vpn (32bit)2. نرم افزار Kerio VPN رو اجرا کنید و در قسمت Connection و Server، یکی از سرورهای کریو رو وارد کنید. لیست سرورهای Kerio VPN در پنل کاربری شما قرار دارد. در قسمت Username، یوزرنیم اکانت و در قسمت Password، پسورد اکانت خودتون رو وارد کنید. برای اتصال روی دکمه Connect کلیک کنید.

ورود به پنل کاربری

راهنمای استفاده از Kerio vpn در ویندوز - 13. شما با موفقیت متصل شدید. بعد از اتصال پیغام اتصال موفقیت آمیز نمایش داده میشه.

راهنمای استفاده از Kerio vpn در ویندوز - 24. برای قطع اتصال روی Disconnect کلیک کنید.

راهنمای استفاده از Kerio vpn در ویندوز - 3

USA

us-k.goadd.net

Canada

ca-k.goadd.net

Netherlands

nl-k.goadd.net

UK

uk-k.goadd.net

France

fr-k.goadd.net
با سلام خدمت کاربران گرامی

همانطور که مطلع هستید از روز چهارشنبه دسترسی اینترنت بین الملل قطع شد و فقط در ساعات خاصی این دسترسی وجود دارد. از طرفی به دلیل محدودیت های اعمال شده در اینترنت طی چند روز گذشته، در بعضی از ISP ها بعضی از پروتکل های VPN مسدود شده اند.

در صورتی که مشکل اتصال دارید پیشنهاد میکنیم از اپلیکیشن اختصاصی Last VPN استفاده کنید. این اپ دارای تمام پروتکل ها است. توصیه می‌شود تمامی سرویس‌ها را امتحان کنید تا بتوانید بهترین سرویس را متناسب با اینترنت خود انتخاب کنید. این اپ برای اندروید و ویندوز موجود بوده و از پنل کاربری قابل دریافت است. کاربران آیفون هم میتوانند از اپ Cisco استفاده کننید. آموزش تمام سرویس ها در قسمت راهنمای استفاده سایت قرار دارد.

ورود به پنل کاربری

قابل توجه کاربران iOS

لطفا با توجه به محدودیت های سرویس های L2TP , IKEv2 , IPSec و فیلتر شدن اپ استور حتما قبل از خرید، از امکان نصب اپ روی آیفون خود مطمئن بشید. به کاربران آیفون توصیه می شود سرویس شش ماهه را که دارای سرورهای ویژه هست را تهیه بفرمایند.
آموزش Cisco برای iOS