راهنمای استفاده از vpn در iOS

برای استفاده از VPN در iOS شما نیازی به دریافت اپلیکیشن خاصی ندارید. تنها با انجام چند تنظیم ساده در قسمت تنظیمات آیفون و آی پد تون قادر به استفاده از این سرویس خواهید بود.
1. به قسمت Settings آیفون یا آی پد خودتون وارد بشید.2. گزینه VPN رو انتخاب کنید.

راهنمای استفاده از VPN در آیفون - 1

 3. روی Add VPN Configuration بزنید تا یه کانکشن جدید بسازیم.

راهنمای استفاده از VPN در آیفون - 24. در قسمت Type، گزینه L2TP و در قسمت Description یه اسم دلخواه وارد کنید مثلا Bunjee. در قسمت Server، یکی از سرورهای VPN رو وارد کنید. لیست سرورهای VPN در پنل کاربری شما قرار دارد. در قسمت Account، یوزرنیم و در قسمت Password، پسورد اکانت خودتون رو وارد کنید. در قسمت Secret هم عبارت 12345 رو وارد کنید و در انتها روی Done در بالای صفحه کلیک کنید. گزینه Send All Traffic رو هم حتما فعال کنید.
ورود به پنل کاربری

راهنمای استفاده از vpn در آیفون - 35. پس از ذخیره تنظیمات ،کانکشنی که ایجاد کردید رو انتخاب کنید و سوییچ VPN رو فعال کنید و منتظر باشید تا اتصال برقرار بشه. برای قطع اتصال هم سوییچ رو غیر فعال کنید.

 

USA

usd.goadd.net

Canada

cad.goadd.net

Netherlands

nld.goadd.net

Germany

ded.goadd.net

UK

ukd.goadd.net

Russia

rud.goadd.net

France

frd.goadd.net
با سلام خدمت کاربران گرامی

همانطور که مطلع هستید از روز چهارشنبه دسترسی اینترنت بین الملل قطع شد و فقط در ساعات خاصی این دسترسی وجود دارد. از طرفی به دلیل محدودیت های اعمال شده در اینترنت طی چند روز گذشته، در بعضی از ISP ها بعضی از پروتکل های VPN مسدود شده اند.

در صورتی که مشکل اتصال دارید پیشنهاد میکنیم از اپلیکیشن اختصاصی Last VPN استفاده کنید. این اپ دارای تمام پروتکل ها است. توصیه می‌شود تمامی سرویس‌ها را امتحان کنید تا بتوانید بهترین سرویس را متناسب با اینترنت خود انتخاب کنید. این اپ برای اندروید و ویندوز موجود بوده و از پنل کاربری قابل دریافت است. کاربران آیفون هم میتوانند از اپ Cisco استفاده کننید. آموزش تمام سرویس ها در قسمت راهنمای استفاده سایت قرار دارد.

ورود به پنل کاربری

قابل توجه کاربران iOS

لطفا با توجه به محدودیت های سرویس های L2TP , IKEv2 , IPSec و فیلتر شدن اپ استور حتما قبل از خرید، از امکان نصب اپ روی آیفون خود مطمئن بشید. به کاربران آیفون توصیه می شود سرویس شش ماهه را که دارای سرورهای ویژه هست را تهیه بفرمایند.
آموزش Cisco برای iOS